Wynajem autokarów na imprezy okolicznościowe – zaletySzykuje się duża, rodzinna uroczystość? A może planujesz huczne wesele? Pamiętaj, aby przy takich okazjach zapewnić swoim gościom odpowiedni transport. Będzie to świadczyło dobrze o tobie jako o gospodarzu wydarzenia. Doskonałą opcją jest w tej sytuacji wynajem autokaru. Wszyscy bezpiecznie i szybko dotrą we wskazane miejsce, a po zakończeniu spotkania zostaną odwiezieni do domu. Jakie jeszcze zalety płyną z wypożyczenia autokaru na imprezę okolicznościową?

Wynajem autokaru na wesele – ogromne udogodnienie dla gości weselnych

Wesele to impreza, na którą zjeżdżają się krewni z całego kraju. Należy zapewnić im nie tylko hotel, ale też wygodny przejazd do kościoła czy na salę weselną. Jeżeli myślałeś o zamówieniu taksówek, licz się z ogromnymi kosztami – zwłaszcza wtedy, gdy urządzasz imprezę na kilkaset osób w większym mieście. Wynajem autokaru w przypadku dużej liczby gości będzie dla ciebie korzystny finansowo. Możesz oczywiście poprosić najbliższych przyjaciół i świadków o pomoc, jednak nie jest to najlepszy pomysł. Autokar podstawiony pod kościół czy hotel bardzo ułatwi twoim gościom dotarcie na salę weselną. Zatroszcz się także o ich powrót. Serwowane na przyjęciu napoje z procentami wykluczają możliwość prowadzenia samochodu przez kogokolwiek.

Dowóz autokarem na zjazd rodzinny, jubileusz, rocznicę ślubu

Zjazd rodzinny lub rocznica ślubu seniorów rodu to wielkie wyzwanie organizacyjne. Osoby, które muszą dojechać z drugiego końca Polski, są często narażone na spore koszty – niezależnie od tego, czy zdecydują się na podroż samochodem, czy pociągiem. Wypożyczenie autokaru może być rozwiązaniem znacznie korzystniejszym dla portfela. Ponadto wybierając się w trasę wynajętym pojazdem, można dostosować jego wyposażenie do potrzeb członków rodziny i znajomych. Udogodnienie takie jak możliwość odtwarzania filmów okaże się nieocenione, jeżeli pasażerami będą dzieci. Osoby starsze natomiast docenią komfortowe, rozkładane fotele. Wielką zaletą takiego środka transportu jest także to, że zaproszeni goście dotrą na miejsce uroczystości bardziej wypoczęci – nie będzie wśród nich zmęczonych kierowców.

 


Wróć do bloga